Samsun Çit Sistemleri | Karadeniz Çit

Samsun'un en genis hizmet agina sahip olan Karadenizcit.com servisi, Samsun ve tüm ilçelerinde Çit Sistemleri, Panel Çit Sistemleri, Çim Çit Sistemleri, Ferforje demir ve galvaniz islemeli, bahçe kapisi, bahçe demir kapi, bahçe otomatik kapi sistemleri servis hizmetleri vermektedir. 

Samsun'da çit sistemleri üzerine verdigimiz hizmetlerimizde hedeflerimiz, müsteri memnuniyeti, müsteri istek ve sikayetlerine zamaninda cevap verebilmektir. Samsun ve ilçelerinde Profesyonel ekibimiz ve yüksek teknoloji ekipmanlarimiz ile sinirsiz servis hizmeti sunabilmek için 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Samsun çit firmalari arasinda lider konumda olan firmamiz, bahçe ve ortak kullanim alanlarinda daha önceden baska firmalar tarafindan yapilmis olan çit, çim, panel veya ferforje isçiliklerin bakim ve tamirat isçiliklerini yapmaktayiz.

Samsun çit sitemlerine Karadeniz Çit firmasi olarak, merkez ilçe dahil olmak üzere, ilkadim çit, atakum çit, bafra çit, çarsamba çit, canik çit, vezirköprü çit, terme çit, tekkeköy çit, havza çit, alaçam çit, 19 mayis çit, ayvacik çit, salipazari çit, asarcik çit, ladik çit ve yakakent çit sistemleri yenileme bakim ve onarim hizmetleri vermektedir.

Samsun Pazarlama Sorumlusu Tel : (90) 544 793 49 46