Samsun Çit Sistemleri | Karadeniz Çit

Samsun'un en geniş hizmet ağına sahip olan Karadenizcit.com servisi, Samsun ve tüm ilçelerinde Çit Sistemleri, Panel Çit Sistemleri, Çim Çit Sistemleri, Ferforje demir ve galvaniz işlemeli, bahçe kapısı, bahçe demir kapı, bahçe otomatik kapı sistemleri servis hizmetleri vermektedir. 

Samsun'da çit sistemleri üzerine verdiğimiz hizmetlerimizde hedeflerimiz, müşteri memnuniyeti, müşteri istek ve şikayetlerine zamanında cevap verebilmektir. Samsun ve ilçelerinde Profesyonel ekibimiz ve yüksek teknoloji ekipmanlarımız ile sınırsız servis hizmeti sunabilmek için 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Samsun çit firmaları arasında lider konumda olan firmamız, bahçe ve ortak kullanım alanlarında daha önceden başka firmalar tarafından yapılmış olan çit, çim, panel veya ferforje işçiliklerin bakım ve tamirat işçiliklerini yapmaktayız.

Samsun çit sitemlerine Karadeniz Çit firması olarak, merkez ilçe dahil olmak üzere, ilkadım çit, atakum çit, bafra çit, çarşamba çit, canik çit, vezirköprü çit, terme çit, tekkeköy çit, havza çit, alaçam çit, 19 mayıs çit, ayvacık çit, salıpazarı çit, asarcık çit, ladik çit ve yakakent çit sistemleri yenileme bakım ve onarım hizmetleri vermektedir.

Samsun Pazarlama Sorumlusu Tel : (90) 544 793 49 46