Ordu Çit Sistemleri | Karadeniz Çit

Ordu ve ilçelerinde çir servisi firması olarak faaliyet göstermekte olan firmamız, Ordu ve tüm ilçelerinde Çit Sistemleri, Panel Çit Sistemleri, Çim Çit Sistemleri, Ferforje demir ve galvaniz işlemeli, bahçe kapısı, bahçe demir kapı, bahçe otomatik kapı sistemleri servis hizmetleri vermektedir. 

Ordu çit sistemleri ve panel kapı, tel örgü çeşitleri ile verdiğimiz hizmetlerimizde hedeflerimiz, müşteri memnuniyeti, müşteri istek ve şikayetlerine zamanında cevap verebilmektir. Ordu ve ilçelerinde Profesyonel ekibimiz ve yüksek teknoloji ekipmanlarımız ile sınırsız servis hizmeti sunabilmek için 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Samsun çit firmaları arasında lider konumda olan firmamız, bahçe ve ortak kullanım alanlarında daha önceden başka firmalar tarafından yapılmış olan çit, çim, panel veya ferforje işçiliklerin bakım ve tamirat işçiliklerini yapmaktayız.

Ordu çit sitemlerine Karadeniz Çit firması olarak, merkez ilçe dahil olmak üzere, altınordu çit, ünye çit, fatsa çit, gölköy çit, kumru çit, perşembe çit, aybastı çit, korgan çit, akkuş çit, ulubey çit, mesudiye çit, ikizce çit, gürgentepe çit, çatalpınar çit,  çaybaşı çit, kabataş çit, kabadüz çit, çamaş çit, gülyalı çit sistemleri yenileme bakım ve onarım hizmetleri vermektedir.

Ordu Pazarlama Sorumlusu Tel : (90) 544 793 49 46