Ordu Çit Sistemleri | Karadeniz Çit

Ordu ve ilçelerinde çir servisi firmasi olarak faaliyet göstermekte olan firmamiz, Ordu ve tüm ilçelerinde Çit Sistemleri, Panel Çit Sistemleri, Çim Çit Sistemleri, Ferforje demir ve galvaniz islemeli, bahçe kapisi, bahçe demir kapi, bahçe otomatik kapi sistemleri servis hizmetleri vermektedir. 

Ordu çit sistemleri ve panel kapi, tel örgü çesitleri ile verdigimiz hizmetlerimizde hedeflerimiz, müsteri memnuniyeti, müsteri istek ve sikayetlerine zamaninda cevap verebilmektir. Ordu ve ilçelerinde Profesyonel ekibimiz ve yüksek teknoloji ekipmanlarimiz ile sinirsiz servis hizmeti sunabilmek için 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Samsun çit firmalari arasinda lider konumda olan firmamiz, bahçe ve ortak kullanim alanlarinda daha önceden baska firmalar tarafindan yapilmis olan çit, çim, panel veya ferforje isçiliklerin bakim ve tamirat isçiliklerini yapmaktayiz.

Ordu çit sitemlerine Karadeniz Çit firmasi olarak, merkez ilçe dahil olmak üzere, altinordu çit, ünye çit, fatsa çit, gölköy çit, kumru çit, persembe çit, aybasti çit, korgan çit, akkus çit, ulubey çit, mesudiye çit, ikizce çit, gürgentepe çit, çatalpinar çit,  çaybasi çit, kabatas çit, kabadüz çit, çamas çit, gülyali çit sistemleri yenileme bakim ve onarim hizmetleri vermektedir.

Ordu Pazarlama Sorumlusu Tel : (90) 544 793 49 46