Ordu Çit sistemleri, Panel çit, Çim çit, Panel, Demir ve Ferforje Kapı Sistemleri Satan Karadeniz Firmaları arasında Ordu firmasıyız.

Ordu'da çit sektörünün lider firması olan Karadeniz Çit firmamız, güleryüzlü ve yüksek donanımlı, iş tecrübesi yüksek ekibiyle, yeni teknoloji ekipmanları ile çit dünyasının yeni firmaları arasında yerini almıştır. Ordu panel çit, tel çit ve çim çit sistemleri üzerine adeta master yapmış olan firmamız her yıl yüzlerce müşterisine hizmet vermektedir. Bahçe, bina ve site dış çephe çit sistemleri hizmetleri ile uygun fiyatlar sunduğu çit sistemlerini, birinci sınıf işçilik ile birleştirmektedir.

Firmamız Ordu'nun tüm ilçelerinde, panel çit, çim çit, tel çit, tel örgü, kafesli tel, galveniz tel, jiletli tel, demir direk, metal direk, panel kapı, demir kapı, otomatik kapı sistemleri ve diğer hizmetlerini sunmaktadır.

Ordu'da hizmet verdiğimiz ilçeler,  altınordu çit, ünye çit, fatsa çit, gölköy çit, kumru çit, perşembe çit, aybastı çit, korgan çit, akkuş çit, ulubey çit, mesudiye çit, ikizce çit, gürgentepe çit, çatalpınar çit,  çaybaşı çit, kabataş çit, kabadüz çit, çamaş çit, gülyalı çit ve merkez ilçedir.

Bahçenizde, binanızda, sitenizde veya arsanızda kullanmak istediğiniz çit çeşitliliğini en uygun fiyatlar ve farklı markalarla müşterilerimizin tercihlerine sunuyoruz. Çit sistemleri ve diğer panel sistemleri hakkında detaylı bilgileri iletişim sayfamızdan bize ulaşarak alabilirsiniz. 

Ordu ilinde en iyi çit fiyatları ve yüksek kaliteli işçilik seçeneklerimizle en iyi hizmeti vermek temennisinde olan firmamız diğer vermiş olduğumuz panel ve çit sistemlerinde de uygun fiyatlarla yüksek kaliteyi müşterileri ile buluşturmaktadır.

Ordu'da saha çitleri yapan firmamızın, portföyünde onlarca yapılmış basketbol sahası tel çit uygulaması, tenis sahası tel çit uygulaması, futbol sahası ve futbol halı sahası çit uygulamaları yanı sıra, çim çit uygulamaları bulunmaktadır. 

Bina ve sitelerde dış cephe peyzaj çalışmalarında estetik görünüşe sahip olan çit uygulamalarımız, yüksek kalitede kullanılan ürünler saysesinde müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır. Referanslarımız yaptığımız işlerden daha çok mutlu müşterilere dönüşerek her yıl Ordu'da onlarca yeni müşterimiz ile çalışıyoruz.

Ordu'da çim çit, tel çit, panel çit, tel çit, dikenli tel örgü, tel örgü ve diğer çit sistemleri arasında tercih edilen bölgenin lider firmaları arasındayız. Geniş çit ürünleri yelpazemiz, uygun çit fiyatlarımız, birinci sınıf işçiliklerimiz ile liderliğimizi korumaya devam ediyoruz.

Ordu Pazarlama Sorumlusu Tel : (90) 544 793 49 46