Giresun Çit Sistemleri | Giresun Tel Çit

Giresun ve ilçelerinde Çit Sistemleri, Tel Örgü Sistemleri, Tel Çit, Beton Direk, Panel Çit Sistemleri, Çim Çit Sistemleri, Ferforje demir ve galvaniz islemeli, bahçe kapisi, bahçe demir kapi, bahçe otomatik kapi sistemleri servis hizmetleri vermektedir. Spor sahalari çim ve çit tamirati ve degisimi yapan firmamiz basketbol sahasi çim çit, futbol sahasi çim çit, tenis sahalari çim ve çit uygulamalari, bakim ve degisim hizmetleri vermektedir.

Giresun'un çit sistemleri, tel örgü, tel çit, panel kapi ferforje, demir ve otomatik kapi ariza ve tamiratlari ve müsterilerimizin  diger ihtiyaçlarini karsilayacak ekip ve ekipmana sahip olan firmamiz alaninda sektörün lider firmalari arasinda yer almaktadir.

Giresun'un ilçelerinde uzun yillardir sektörde çalisan deneyimli ve tecrübeli ekibimiz ve yüksek teknoloji ekipmanlarimiz ile sinirsiz servis hizmeti sunabilmek için 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Giresun çit firmalari arasinda lider konumda olan firmamiz, bahçe ve ortak kullanim alanlarinda daha önceden baska firmalar tarafindan yapilmis olan çit, çim, panel veya ferforje isçiliklerin bakim ve tamirat isçiliklerini yapmaktayiz.

Giresun çit sitemlerine Karadeniz Çit firmasi olarak, merkez ilçe dahil olmak üzere, bulancak çit, espiye çit, görele çit, tirebolu çit, dereli çit, sebinkarahisar çit, kesap çit, yaglidere çit, alucra çit, piraziz çit, eynesil çit, güce çit, çanakçi çit, dogankent çit, çamoluk çit sistemleri yenileme bakim ve onarim hizmetleri vermektedir.

Giresun Pazarlama Sorumlusu Tel : (90) 544 793 49 46