Giresun Çit Sistemleri | Giresun Tel Çit

Giresun ve ilçelerinde Çit Sistemleri, Tel Örgü Sistemleri, Tel Çit, Beton Direk, Panel Çit Sistemleri, Çim Çit Sistemleri, Ferforje demir ve galvaniz işlemeli, bahçe kapısı, bahçe demir kapı, bahçe otomatik kapı sistemleri servis hizmetleri vermektedir. Spor sahaları çim ve çit tamiratı ve değişimi yapan firmamız basketbol sahası çim çit, futbol sahası çim çit, tenis sahaları çim ve çit uygulamaları, bakım ve değişim hizmetleri vermektedir.

Giresun'un çit sistemleri, tel örgü, tel çit, panel kapı ferforje, demir ve otomatik kapı arıza ve tamiratları ve müşterilerimizin  diğer ihtiyaçlarını karşılayacak ekip ve ekipmana sahip olan firmamız alanında sektörün lider firmaları arasında yer almaktadır.

Giresun'un ilçelerinde uzun yıllardır sektörde çalışan deneyimli ve tecrübeli ekibimiz ve yüksek teknoloji ekipmanlarımız ile sınırsız servis hizmeti sunabilmek için 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Giresun çit firmaları arasında lider konumda olan firmamız, bahçe ve ortak kullanım alanlarında daha önceden başka firmalar tarafından yapılmış olan çit, çim, panel veya ferforje işçiliklerin bakım ve tamirat işçiliklerini yapmaktayız.

Giresun çit sitemlerine Karadeniz Çit firması olarak, merkez ilçe dahil olmak üzere, bulancak çit, espiye çit, görele çit, tirebolu çit, dereli çit, şebinkarahisar çit, keşap çit, yağlıdere çit, alucra çit, piraziz çit, eynesil çit, güce çit, çanakçı çit, doğankent çit, çamoluk çit sistemleri yenileme bakım ve onarım hizmetleri vermektedir.

Giresun Pazarlama Sorumlusu Tel : (90) 544 793 49 46