Çorum Çit Sistemleri | Karadeniz Çit

Çorum bölgesinde bahçe çit sistemleri, panel kapı ve demir, ferforje kapı hizmetlerimiz ile Çorum'un ve ilçelerinin Çit Sistemleri, Panel Çit Sistemleri, Çim Çit Sistemleri, Ferforje demir ve galvaniz işlemeli, bahçe kapısı, bahçe demir kapı, bahçe otomatik kapı sistemleri, beton direk, tel örgü dikenli tel çit servis hizmetleri vermektedir. 

Çorum ve ilçelerinde çit sistemleri üzerine verdiğimiz hizmetlerimizde hedeflerimiz, müşteri memnuniyeti, müşteri istek ve şikayetlerine zamanında cevap verebilmektir. Çorum ve ilçelerinde Profesyonel ekibimiz ve yüksek teknoloji ekipmanlarımız ile sınırsız servis hizmeti sunabilmek için 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Çorum çit firmaları arasında lider konumda olan firmamız, bahçe ve ortak kullanım alanlarında daha önceden başka firmalar tarafından yapılmış olan çit, çim, panel veya ferforje işçiliklerin bakım ve tamirat işçiliklerini yapmaktayız.

Çorum çit sitemlerine Karadeniz Çit firması olarak, merkez ilçe dahil olmak üzere, sungurlu çit, osmancık çit, iskilip çit, alaca çit, bayat çit, mecitözü çit, kargı çit, ortaköy çit, ugurludag çit, dodurga çit, oğuzlar çit, laçin çit, boğazkale çit sistemleri yenileme bakım ve onarım hizmetleri vermektedir.

Çorum Pazarlama Sorumlusu Tel : (90) 544 793 49 46